Розклад руху автобусів з Верховина через Косів

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Вартість
04:30 - 09:00 Верховина - Чернівці 126.10
04:40 - 08:05 Верховина - Івано-Франківськ 126.10 
05:30 - 09:10 Верховина - Чернівці 108.50
06:00 - 10:20 Верховина - Івано-Франківськ 144.80
08:05 - 09:14 Верховина - Голови   27.90
08:45 - 11:27 Буркут - Коломия   68.20
10:00 - 11:15  Голошино - Косів    31.20
 10:30 - 11:30 Буковель - Косів   33.60
 11:20 - 13:50 Верховина - Коломия   69.60
 11:30 - 14:25 Верховина - Голови   27.90
 12:20 - 13:20 Верховина - Косів   35.50
  13:05 - 16:50 Верховина - Івано-Франківськ   126.10
  15:00 - 19:00  Верховина - Івано-Франківськ 128.70
16:00 - 18:45 Замагора - Коломия 69.60
 16:30 - 18:40  Верховина - Коломия 75.70
17:15 - 20:00  Верховина  - Коломия  69.60 
18:25 - 19:25   Буковель - Косів  33.60

 

 Придбати квиток онлайн 

Розклад руху автобусів з Верховина через Ворохту

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Вартість
05:10 - 08:10 Верховина - Івано-Франківськ 116.80
05:40 - 08:48 Верховина - Івано-Франківськ 116.80
06:20 - 09:30 Довгополе - Івано-Франківсь  135.44 
 07:00 - 10:15 Красноїлля - Івано-Франківськ  135.44 
07:35 - 08:55 Косів - Буковель  53.30 
07:55 - 11:00 Верховина - Івано-Франківськ  116.80 
08:25 - 11:23  Верховина - Івано-Франківськ 116.80  
 09:00 - 12:10 Верховина - Івано-Франківськ 116.80  
 10:00 - 13:25 Верховина - Івано-Франківськ  116.80    
 11:00 - 14:05 Верховина - Івано-Франківськ 116.80 
  11:45 - 14:40 Верховина - Івано-Франківськ 116.80 
13:10 - 16:25 Верховина - Івано-Франківськ 116.80
 13:20 - 14:40 Косів - Буковель 53.30
 15:10 -  18:13 Верховина - Івано-Франківськ 116.80
15:45 - 19:00  Верховина - Івано-Франківськ  116.80
 16:45 - 20:10  Верховина - Івано-Франківськ   116.80
 18:00 - 21:10 Верховина - Івано-Франківськ   116.80
19:20 - 22:20  Верховина - Івано-Франківськ  116.80   

 

 Придбати квиток онлайн 

Розклад руху автобусів з Верховина через Верхній Ясенів

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Вартість
05:00 - 09:30

Довгополе - Івано-Франківськ

(через Ясенів, Криворівню, Верховину)

135.44
06:00 - 10:15

Красноїлля - Івано-Франківськ

(через Ясенів, Криворівню, Верховину)

135.44
08:05 - 09:14 Верховина - Голови   27.90
09:40 - 11:50   Верховина - Пробійна 48.10

11:45 - 12:40

Верховина - Білоберізка 27.90
 12:00 - 13:20 Коломия - Замагора 26.70
 12:15 - 14:25 Верховина - Пробійна 48.10
 11:45 - 12:40 Верховина - Білоберізка 27.90
 12:00 - 13:20 Коломия - Замагора 26.70
 13:00 - 15:10 Верховина - Пробійна 45.90
 14:20 - 15:29 Верховина - Голови   27.90
  15:15 - 17:25 Верховина - Пробійна 45.90
 16:00 - 17:37 Верховина -  Замагора 33.60
  16:30 - 18:46 Косів - Голошино 43.40
 17:00 - 18:05 Косів - Голови 24.30
17:00 - 17:55 Верховина - Білоберізка 27.90
18:30 - 20:55 Верховина - Пробійна 57.00

 

 Придбати квиток онлайн 

Розклад руху автобусів з Верховина через Красник

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Вартість
 12:00 - 13:37 Верховина - Шибене 29.10
 14:50 - 18:17 Верховина - Шибене 32.90
 17:50 - 20:00 Коломия - Буркут  33.60 

 

 Придбати квиток онлайн 


Відгуки

Контакти
+38 (0343) 22 12 90 (Верх)
+38 (0342) 75 08 30 (ІФ)
+38 (0343) 32 02 51 (Кол)
+38 (0347) 82 12 67 (Косів)
Адрес
Верховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра
0.1 км.
Оцінити
212521

Загальна оцінка: 2.41
Всього голосів: 115

12345

Поділитися
Сплануйте Ваш маршрут

Форма зворотнього зв’язку

Вкажіть Ваше ім’я та електрону адресу для зворотного зв’язку.
Ми відповімо на Ваш запит протягом доби!
Сплануйте Ваш маршрут