Як доїхати до Верховини

Телефон для довідок: +38 (03432) 2-12-90
215021

Загальна оцінка: 2.67
Всього голосів: 3

Контакти+38 (03432) 2-12-90 (Верх)
+38 (0342) 75 - 08 - 30 (ІФ)
АдресВерховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра0.1 км.
Оцінити 215021

Загальна оцінка: 2.67
Всього голосів: 3

12345

Поділитися
Контакти+38 (03432) 2-12-90 (Верх)
+38 (0342) 75 - 08 - 30 (ІФ)
АдресВерховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра0.1 км.

Розклад руху автобусів з Верховина через Косів

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Напрямок
04:30 - 09:00 Верховина - Чернівці Косівський
05:00 - 08:50 Верховина - Івано-Франківськ Косівський 
06:00 - 10:20 Верховина - Івано-Франківськ Косівський
07:20 - 12:10 Верховина - Івано-Франківськ Косівський
08:45 - 11:27 Буркут - Коломия   Косівський
 09:30 - 10:55 Голови - Косів    Косівський
10:00 - 11:15  Голошино - Косів   Косівський
 10:30 - 11:30 Буковель - Косів   Косівський
 11:20 - 13:50 Верховина - Коломия   Косівський
 12:15 - 14:25 Верховина - Пробійна   Косівський
 12:30 - 14:45 Верховина - Косів   Косівський
  13:35 - 17:45 Верховина - Івано-Франківськ   Косівський
  14:30 - 18:35 Верховина - Городенка Косівський
 15:00 - 19:00 Верховина - Івано-Франківськ Косівський
 16:00 - 18:45 Замагора - Коломия Косівський
  16:00 - 09:00 Верховина - Вроцлав *Деталі у касі
 17:00 - 18:15 Верховина - Косів Косівський
17:15 - 19:25 Верховина  - Коломия Косівський
18:25 - 19:25 Буковель - Косів Косівський
Контакти+38 (03432) 2-12-90 (Верх)
+38 (0342) 75 - 08 - 30 (ІФ)
АдресВерховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра0.1 км.

Розклад руху автобусів з Верховина через Ворохту

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Напрямок
05:10 - 08:10 Верховина - Івано-Франківськ Ворохтянський
05:40 - 08:48 Верховина - Івано-Франківськ  Ворохтянський
07:20 - 07:52 Верховина - Перевал  Ворохтянський 
 07:25 - 10:31 Верховина - Івано-Франківськ  Ворохтянський 
07:35 - 08:55 Косів - Буковель  Ворохтянський 
08:05 - 09:15 Дземброня - Косів  Ворохтянський 
08:25 - 11:23  Верховина - Івано-Франківськ Ворохтянський  
 09:00 - 12:10 Верховина - Івано-Франківськ Ворохтянський  
09:45 - 11:10 Городенка - Ворохта   Ворохтянський
10:00 - 11:10 Верховина - Івано-Франківськ Ворохтянський
 11:00 - 14:05 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
 11:45 - 14:40 Верховина - Івано-Франківськ  Ворохтянський   
 13:10 - 16:25 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
 13:20 - 14:40 Косів - Буковель   Ворохтянський
 15:10 -  18:13 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
15:45 - :19:00  Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
 16:45 - 20:10 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
17:30 - 20:40 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
 18:10 - 21:10 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
19:20 - 22:20 Верховина - Івано-Франківськ   Ворохтянський
Контакти+38 (03432) 2-12-90 (Верх)
+38 (0342) 75 - 08 - 30 (ІФ)
АдресВерховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра0.1 км.

Розклад руху автобусів з Верховина через Верхній Ясенів

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Напрямок
06:20 - 09:30 Довгополе - Івано-Франківськ через Ясенів, Криворівню, Верховину
07:00 - 10:15 Красноїлля - Івано-Франківськ через Ясенів, Криворівню, Верховину
08:05 - 09:14 Верховина - Голови  Ясенівський
08:10 - 08:27 Верховина - Красник  Ясенівський
09:40 - 11:50 Верховина - Пробійна Ясенівський
 10:35 - 10:52 Верховина - Красник Ясенівський
 11:30 - 12:39 Верховина - Голови Ясенівський
 11:45 - 12:40 Верховина - Білоберізка Ясенівський
 12:00 - 13:20 Коломия - Замагора Ясенівський
 13:00 - 15:10 Верховина - Пробійна Ясенівський
 14:20 - 15:29 Верховина - Голови   Ясенівський
  15:15 - 17:25 Верховина - Пробійна Ясенівський
 16:00 - 17:37 Верховина -  Замагора Ясенівський
  16:30 - 18:46 Косів - Голошино Ясенівський
 17:00 - 18:05 Косів - Голови Ясенівський
17:00 - 17:55 Верховина - Білоберізка Ясенівський
18:10 - 19:25 Верховина - Замагора Ясенівський
18:30 - 20:55 Верховина - Пробійна Ясенівський
Контакти+38 (03432) 2-12-90 (Верх)
+38 (0342) 75 - 08 - 30 (ІФ)
АдресВерховина
вул. Грушевського, 3
Відстань від центра0.1 км.

Розклад руху автобусів з Верховина через Красник

​Придбати квиток можна в касі автостанції або у водія, без комісії. На автостанції з 09.00-19.00 працює довідкова. Близько знаходяться магазини, де можете купити поїсти, попити.

Відправлення \ прибуття Рейс Напрямок
 12:00 - 13:37 Верховина - Шибене Бистрецький
 14:30 - 14:47 Верховина - Красник Ільцівський
  14:50 - 16:27 Верховина - Шибене Бистрецький
 15:45 - 16:45 Косів - Дземброня (нижня) Красницький
17:50 - 20:00 Коломия - Буркут Красницький
Оцінити 215021

Загальна оцінка: 2.67
Всього голосів: 3

12345

Поділитися